Fotelik Caretero Diablo XL

Fotelik Samochodowy Caretero Diablo XLModele Diablo Xl to limitowana edycja fotelików, która wyszła z pod skrzydeł firmy Caretero. Produkty z serii Diablo, służą do przewozu dzieci, których waga wynosi od 9 do 36 kilogramów. Jak, więc widać na pierwszy rzut oka, mogą służyć naszym pociechom, nawet przez kilka lat. Charakteryzuje się dość interesującym wyglądem. Diablo XL, został wykonany z materiałów o wysokiej jakości, które z powodzeniem, można poddawać praniu. Fotelik posiada wszelkiego rodzaju, obowiązkowe atesty bezpieczeństwa. W szczególności, istotną homologację ECE R44/04. Nasze dziecko, zabezpieczone jest pięciopunktową uprzężą. Należy, do modeli bardzo wygodnych. Zapewnia komfortową podróż. Wszystko dzięki regulacji zagłówka, oraz kąta nachylenia fotelika. Odpowiednio do potrzeb dziecka, można dopasować również, pasy bezpieczeństwa, których regulacji, odbywa się w prosty i szybki sposób. Pasy wykończone są specjalnymi nakładkami, tak by nie uwierały dziecka, ani nie zmniejszały komfortu jazdy. Istnieje, możliwość ich demontażu, a w zamian użycie, zwykłych pasów bezpieczeństwa, znajdujących się w samochodzie. Montaż fotelika odbywa się przy pomocy, trzypunktowego pasu samochodowego. Umieszczony jest przodem do kierunku jazdy. Caretero Diablo XL posiada roczną gwarancję.

Jeżeli chcesz kupić fotelik samochodowy Caretero Diablo XL kliknij tu!

Opinie:

Przez dłuższy czas poszukiwałam fotelika, odpowiedniego dla mojego dziecka. Po przeczytaniu wielu ocen oraz opinii, mój wybór padł na Caretero Diablo XL. Nie zawiodłam się. Regulowane oparcie oraz zagłówek, sprawiają, że model Diablo XL od firmy Caratero, doskonale dopasowuje się do wzrostu dziecka. Stabilna konstrukcja sprawia, że możemy bez obaw umieścić dziecko w tym modelu. (Alicja lat 28, Karpacz)

Dokonując wyboru fotelika, kierowałem się zarówno bezpieczeństwem, jak i wygodą mojego dziecka. Dobrze służy, zarówno większym i mniejszym użytkownikom. Jest solidnie wykonany, oraz zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Można powiedzieć, że dobrze spełnia swoją rolę, dodatkowo dobrze wygląda. (Łukasz lat 21, Szczyrk)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje fotelików i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.